Pasja i doświadczenie

Jesteśmy zespołem fizjoterapeutów i trenerów, których misją, jest poprawa jakości Twojego życia. Chcemy, żebyś funkcjonował bez bólu, w pełnej sprawności- tak jak my!

Od lat pracujemy ze sportowcami amatorami i pracownikami biurowymi. Doskonale znamy ich potrzeby i realia w jakich się znajdują - brak czasu i mnóstwo obowiązków.

My też dużo trenujemy, pracujemy i zajmujemy się rodziną - mimo to jesteśmy w doskonałej formie. Wiemy jak to zrobić. Nauczymy Cię!

Stworzyliśmy dwa totalnie innowacyjne projekty dla sportowców amatorów!

Dowiedz się więcej tutaj: jeżeli biegasz 

lub pływasz

Wieloletnie doświadczenie

Zaufanie klientów

Najlepsi specjaliści

Lokalizacja w samym centrum Warszawy

Nasz zespół

 • Tomasz Świderski

  Fizjoterapeuta, współzałożyciel Feel it Therapy. Właściciel firmy Feel it, specjalizującej się w projektowaniu programów prozdrowotnych. Swoje doświadczenie biznesowe zdobywał współpracując z największymi firmami w Polsce. Jako fizjoterapeuta pracował głównie ze sportowcami.

 • Paweł Wieczorek

  Fizjoterapeuta, współzałożyciel Feel it Therapy. Współpracuje ze sportowcami i pracownikami biurowymi. Opiekuje się osobami trenującymi triathlon,pływanie i bieganie. Paweł zajmuje się leczeniem kontuzji, odnajdowaniem ich pierwotnej przyczyny i wprowadzaniem postępowania które będzie im zapobiegać w przyszłości. Współtwórca badania Swim Fitting i Run Fitting.

 • Gosia Świderska

  Trener przygotowania motorycznego (AWF), absolwentka studiów z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Bogate doświadczenie treningowe wykorzystała do opracowania badania Swim Fitting  oraz formuły treningowej Swim Training. Obecnie skutecznie pracuje  z pływakami a także z osobami pragnącymi poprawić swoją sylwetkę.

 • Karol Zawadka

  Terapeuta manualny. Trener personalny ze specjalizacją medyczną oraz trener zawodników w tenisie ziemnym. Trenerstwem zajmuje się od 19 roku życia. Swoje doświadczenie zdobywał pod okiem najlepszych trenerów od przygotowania motorycznego w Polsce. Zamiłowanie do fizjoterapii pojawiło się wraz z rozwojem kariery trenerskiej. W swojej pracy duży nacisk kładzie na odpowiednie wykonywanie ćwiczeń, odpowiednią mobilność w stawach oraz prewencje urazów. W pracy z pacjentem wykorzystuje techniki rozluźniania powięziowego, manipulacji krótkodźwigniowej, techniki z wykorzystaniem odblokowywania punktów spustowych oraz masażu sportowego.


  realizacja: www.asearch.pl